Çit sağlam direklere monte edilen ve belli bir alanı kapatan pratik kaplamalardır. Galvanizli, pvc ve paslanmaz gibi özelliklere sahip dekoratif çit sistemleri, panel çit, çim çit ve tel örgü gibi sınıflara ayrılmaktadır. Büyük alanları çok kolay ve pratik bir şekilde, çit uygulaması yapılarak kapatabilirsiniz.

Çitlerin dekoratif özellikleri, çevresindeki yapıya uyum sağlamaktadır. Panel çit modelleri oldukça dekoratif şekli ile estetik bir görünüm sağlamaktadır. Çim çit yani suni çim ürünleri yapısı itibariyle naturel bir görünüm sağlamaktadır. Panel çitler çeşitleri, sıcak dalımlı olması nedeni ile pvc kaplıdır. Çok dayanıklıdır ve yeşil renktedir. Bu nedenle panel çitler de diğer dekoratif çit modelleri kadar dekoratif ve estetiktir.

dekoratif çit
dekoratif çit

Dekoratif çit modelleri arasında olan panel çitler, özel pvc kaplaması ile oldukça dayanıklıdır. Özel tasarımı ile oldukça estetik olan bu çitler, sağlam direklere klips sistemi ile monte edilmektedir. Villalar, bahçeli evler, peyzaj çalışması yapılmış parklar, siteler, yol kenarları ve açık hava restoranlarında en çok kullanılan ürün çim çit ürünlerdir.

Dekoratif çim çit sistemi ise, yeşilin en iyi tonu ile üretilmektedir. Çimli çit ve çiçekli dekoraçim çit uygulaması ile bahçelerinizi ve villalarınızı şık ve zarif hale getirebilirsiniz. Özel pvc yapısı ile oldukça dayanıklı olan çim çitler, bulunduğu ortamın havasını değiştirmektedir. İki sağlam ayak arasında ki ızgaraya monte edilen çimler, oldukça sağlam bir şekilde üretilmektedir. 7 mm aralığındaki örgü teller, pano şeklinde kaynatılır ve iki tarafına sağlam ayaklar monte edilir. Bu pano üzerine yerleştirilen pvc çimler, çim çiti oluşturmaktadır. Portatif özelliği ile kolay taşınabilir ve kısa zamanda döşeme yapılabilir. Duvar üstlerine veya tek olarak rahatlıkla kullanılabilir. 1×2 metre boyutlarındaki pano üzerine pvc çim monte edilmektedir.

Dekoratif Çit Modelleri

Parklar, bahçeler ve yol kenarları için rahatlıkla kullanılabilen dekoratif çitler, oldukça şık ve zariftir. Bunun gibi alanlarda kullanılması için birçok dekoratif çit modeli bulunmaktadır. Zarif ve estetik yapısı yanında, görkemli olması, daha cazip olmasına neden olmaktadır. Model olarak sadece suni çim olarak satılabilen ürün, hazır tel örgülerin üzerine de monte edilebilmektedir. Tel örgülerin daha doğal görünmesini sağlayan bu ürün, hafiftir. Alev almayan ve oldukça sağlam olan yapısı ile yıllarca kullanılabilir. Renkleri solmaz ve dökülme yapmaz. Duvar dekorasyonu konusunda öncelikli bir ürün olan çim çitler, son derece kullanışlıdır. Pvc den üretilen çimler, galvanizli paslanmayan tel örgü panosuyla uyumlu bir şekilde üretilmiştir. Her türlü alanda zarif görünen bu dekoratif çit modelleri yer, duvar gibi alanlara uygulaması yapılmaktadır. Çiçekli çimler de, diğer yapay çimler gibi pvc ürün modellerindendir.

Dekoratif Çit Teli

Peyzaj uygulaması yapılmış bir bölgede, peyzaj çalışmalarına en uyumlu ürünler, dekoratif çit teli uygulamalarıdır. Panel çitlerin özel eğimleri, oldukça şık bir hava kazandırmaktadır. Çim çit ürünler de, çimin zarifliği ile görkemli ürünlerdir. Dekoratif tel çit montajı, galvanizli demir direk veya beton direk uygulamasına gerek kalmamaktadır. Ayaklı panel uygulaması nedeni ile kolaylıkla taşınabilmekte ve monte edilmektedir. Dekoratif çit teli aynı zamanda modüler çit uygulamaları içinde yer almaktadır. Modüler esaslı dekoratif tel çit uygulamarının örneklerini bursa çit firması olarak bizden talep edebilirsiniz.

Dekoratif Çit Fiyatları

Kafelerin dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılması için en uygun seçenek yapay çim uygulamalarıdır. Bu gibi yerlerde dekoratif çit fiyatları makul olmasından dolayı sık olarak tercih edilmektedir. Doğal çim uğraş ve uzun süre bakımının yapılması gerekmektedir. Çim çit ile kafeler yeşil bahçelere dönüşmektedir. Ayrıca çim çit ürünler yere de serilebilmektedir. Bursa çit firması olarak birçok projeye imza atan firmamız Bursa da dekoratif çit sistemleri uygulamasını en iyi yansıtan firmadır. En iyi dekoratif çit fiyatları için bizimle irtibata geçmeyi lütfen unutmayın.