Genel olarak en geniş kullanım ağına sahip olan pvc kaplı tel örgü aynı zamanda her türlü hava koşuluna son derece dayanıklı ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bir anda değişen hava şartlarına karşı dayanıklılık gösterir ve bu sayede de uzun dönem kullanım olanağı sunar. İsteğe bağlı olarak birçok farklı yüksekliğe ve boya göre pvc kaplı tel örme yapılabilmektedir.

Daha çok yeşil renkli olan bu sistem boru direkli ve beton direkli olarak başlıca uygulaması yapılmaktadır. Aynı zamanda sağlamlık açısında en kuvvetli çit modelleri arasındadır. Galvaniz kaplı tel üzerine imalatı yapılan pvc kaplama ile dayanıklılığı bir kat daha artmaktadır. Bu tür bir uygulama sayesinde kullanım açısından dayanma süresi daha fazla bir artış göstermektedir. Böyle tarz bir uygulama ile yapılan pvc kaplı tel çit genel olarak yeşil renktedir. Müşterinin talebi doğrultusunda farklı birçok renk seçeneği ile de imalat yapılabilmektedir.

pvc kaplı tel
pvc kaplı tel

Aynı zamanda yapısı bakımından da yumuşak olan bu kaliteli çit çeşitlerinin hem direk kısmı hem de teller çoğunlukla yeşil renk ile üretilir. Kullanım alanları açısından ise bir takım alanların koruma altına alınması noktasında uygulaması yapılmaktadır. Bu pvc kaplı tel örgü çeşitleri halı saha teli olarak ya da park ve bahçe gibi alanların belirlenmesinde kullanılmaktadır. Bu gibi yerlerin korunması amacı ile çoğunlukla kullanılmaktadır. Müstakil olan araziler adına sıklık ile kullanılan tel tasarımları arasında en çok kullanılan ürünler arasındadır. Pvc kaplı çit teli birçok alanda dekoratif amaçlıda kullanılabilir.

Özellikle de fabrika çıkışlı boya imalatı olan bu kaliteli tel çeşidi en sıcak ve en sert hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Asla tekrar bir boyama isteğine gerek olunmaz. Pvc kaplı tel örgüler görüntü itibariyle çok estetik bir görünüme sahiptir. Bunun yanında kolay bir şekilde yıkanabilir ve her hangi bir şekilde de yanmazlar. Bu ürünün fazla kullanılma nedenlerinden birisi pvc kaplı tel örgü fiyatının düşük olmasıdır. Diğer bir nedeni ise oldukça dayanıklı bir ürün olmasıdır. Galvaniz tellere kaplı olarak imal edilen bu tel örgü çeşitleri, diğer çit modelleri ne göre daha fazla kullanılmaktadır.

Dekoratif çit modelleri arasında yer almaktadır, görünüm açısından oldukça güzel bir görüntü sunmaktadır. Tüm bu özellikleri bir arada tutan pvc kaplı tel örgü ürünlerini her yerde görebilirsiniz. Sokakta gezerken, bir park arasında, bir halı sahada ya da boş bir arazinin etrafında sıkça görünebilmektedir. Kurulum aşaması da son derece kolay ve montaj işçiliği hızlıdır. Pvc kaplı tel örgü çit için Bursa çit firması olarak sizlere ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz.

Pvc Kaplı Tel Örgü Fiyatları

Bu kaliteli çit çeşidinin fiyatları, aslına bakılırsa genel olarak her ne kadar bir takım etkenlere bağlı olarak değişse de, yine de oldukça uygundur. Dekoratif çit modelleri arasında pvc kaplı tel örgü fiyatları diğer modellere nazaran düşüktür. Bunlar arasında çitin yüksekliği ya da çevrelenecek alanın genişliği en büyük etkenler arasındadır.

Zemin yapısının düz olup olmadığı ve çevredeki yerleşim yerlerinin yapısı pvc kaplı tel örgü fiyatlarına da etkendir. Bu aynı zamanda pvc kaplı çitin kurulumunda sürenin de az çok değişmesine neden olmaktadır. Üstelik uygulama yapılacak alana göre ve müşterinin isteğine bağlı renk seçeneğinde de bir takım değişiklikler yapılabilmektedir. Birçok model ve çeşitleri ile pvc kaplı tel örgü Bursa çit firmamız Öz Sağlam Tel de bulabilirsiniz.