Daha çok panolu çit güvenlik odaklı birbirinden farklı birçok alanı çevreleme de kullanılmaktadır. Bunlar arasında başta birçok farklı devlet kurumlarının belirli bir takım girilmesi yasak olan noktalar olmak üzere, yine tüm devlet okullarının da tüm çevresine kurulumu yapılmaktadır. Aynı zamanda birçok değişik spor alanlarına ya da çeşitlerine de her türlü dış etkenlere karşı büyük bir koruma imkânı sunmaktadır.

Daha çok insanların yoğun yaşadığı noktalarda kullanılan bu çit çeşitleri bu yüzden görünüm bakımından verdiği izlenim ile de son derece sık bir şekilde kurulumu yapılmaktadır. İstenilen her türde ebatlara göre tasarımı yapılan bu kaliteli ve güvenliği garanti altına alan bir çit çeşitidir. Dekoratif çit sistemleri içerisinde yer almaktadır. Ayrıca yine birçok farklı renk seçeneği de sunan bu kaliteli ürün, genel olarak beyaz renk seçeneği ile imal edilmekte ve kurulumu yapılmaktadır.

panolu çit
panolu çit

Ebat ve yükseklik konusunda, istenilen her türlü ölçüde yapılma fırsatı vermektedir. Aynı zamanda birbirinden farklı şekiller ile de tasarımı yapılma olanağı da bulunmaktadır. Kare ya da dikdörtgen çerçeve arasına fens tel çeşitleri ya da panel çit gibi birçok farklı çeşit eklenebilmektedir. Yapım aşaması ise hızlı bir şekilde ve kolaylıkla montajı yapılmaktadır.

Panolu çitler modüler çit olarak kullanmak için de imal edilebilir. Modüler çit sisteminin amacı ise geçici olarak kullanılmak içindir. Dikdörtgen ya da kare şeklinde hazır panolu çit tasarımları bu köşebentlerin arasına yerleşim yapılarak son derece kusursuz bir şekilde sonlandırılmaktadır. Tüm dış etkenlere karşı büyük bir koruma olanağı sunan bu kaliteli ve son derece dayanıklı çit çeşitleri, bir diğer taraftan uzun yıllar kullanım fırsatları ile de büyük bir imkân sunmaktadır. Trapez sac uygulaması aynı zamanda ses yalıtımı sağlayarak araç veya inşaat sesinini çevreye yaymaz.

Kolay bir kurulumu ve aynı zamanda büyük bir dayanıklılığa sahiptir. Maliyet açısından da her ne kadar ebatlarına ya da tasarım şekline göre bir takım değişiklikler gösterse de genel olarak oldukça uygun fiyatları bulunmaktadır. Çit fiyatları açısından kullanım amacına yönelik diğer çit sistemlerine göre daha maliyetsizdir. Trapez sac uygulaması kolay ve seri bir şekilde yapılmaktadır. Bursa ve civarında birçok referansımız bulunmaktadır. İstenirse bursa çit firması olarak sizlere ücretsiz keşif hizmeti de vermekteyiz.

Genel olarak beton zemin üzerine tasarımı yapılan panolu çit çeşitleri, belirli aralıklar ile ve yine belirlenen ölçüler ışığında açılan çukurlara bu direk çeşitleri monte edilmektedir. Ayrıca sağlamlık açısından ise çelik gömlekli dübel ile son derece kaliteli bir çalışma ile desteklenmektedir. Bu sayede hem bu çit çeşidi hem de köşebentler büyük bir sağlamlık garantisi vermektedir. Diğer bir yandan bu panolu çit çeşitleri direkleri ile beraber sadece beton üzerinde yapılmaz. Aynı zamanda toprak ya da birçok farklı şekilde duvarlara da kurulum yapılabilmektedir.

Trapez Çit

Son zamanlarda inşaat sektöründe trapez çit sık olarak kullanılmaktadır. Bu sistemin en yaygın panolu çit modeli ise trapez saclı uygulama sistemidir. İnşaat sahasını çevrelemek adına en kullanışlı çit modelidir. Görüntü kirliliği ve çevreye duyarlı olmak adına trapez saclı çit uygulaması sık olarak kullanılmaktadır. Bu uygulama kullanım amacı geçici olabileceği gibi dekoratif çit olarak ta kullanılmaktadır. Trapez çit uygulamasında direkler arasına trapez sac yapılabileceği gibi profilden yapılmış çerçeveye de döşenebilmektedir. Trapez saclı çit uygulaması panolu çit sisteminin bir parçasıdır. Çit firmamızdan panolu çit adı ürünü olarak istekte bulunabilirsiniz.