Bir takım sınırları belirleyen ve çevre güvenliğini sağlayan panel çit, pek çok farklı kullanım alanı ile oldukça kullanışlı bir çit sistemi çeşididir. Birçok değişik şekle ve boyuta sahip olan bu çitler, özellikle de çevre dostudur. Kaliteli yapısı ile belirlenen sınırların iyi bir şekilde koruması ile oldukça farklı alanlara montajı yapılmaktadır. Aynı zamanda bir yandan şık bir görünüme sahip, değişik desen çeşitleri ile bir diğer yandan da sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılma özelliği bulunmaktadır.

Montaj konusunda panel çit çeşitleri kaliteli bir koruma sağlaması ve şık bir görünüme sahip olması yanında, galvaniz ve boya kaplaması ile uzun yıllar dayanım sağlamaktadır. Bu ürün tellerin punta teknolojisi ile birleştirilerek blok haline getirilmektedir. Teller blok haline geldikten sonra galvaniz ile kaplanır. Galvaniz kaplı bu sistem yine blok olarak fırın boya ile kaplanmaktadır. Genelde ral 6005 boya rengi kullanılmaktadır, bu renk çit yeşili olarak ta bilinmektedir. Rahat bir kullanım olanağı sunarken, diğer taraftan önemli noktalarından biri de asla bir daha boyama gibi sorun ortaya çıkarmaz. Bursa ve tüm Türkiye geneli montaj ve uygulama.

panel çit
panel çit

Pek çok değişik alan adına istenilen yüksekliklerde kurulabilir. Montajında ise metal klips çeşitleri kullanılmaktadır. Trapez vida ve çelik dubel vasıtasıyla montajı hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Her alana uyum sağlayan bu tel çit örgü sistemi çeşitli modelleri ile, toprak ya da beton veya mermer zemin üzerine çelik dubeller vasıtasıyla monte edilmektedir. Üstelik oldukça güçlü bir şekilde birbirine monte edilmiş olan çitleri her hangi bir ayrılma gibi durum kesinlikle söz konusu değildir. Birçok farklı kullanılma nedenleri de bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli iki durumdan biri kolay kurulabilir olmasıdır. Bir diğeri ise maliyet açısından tel çit fiyatları bazında düşük maliyetli olarak bilinmesidir. Bursa çit firmamızdan ücretiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Panel Çit Modelleri ve Çeşitleri

Uygulama alanlarına göre panel çit modelleri ve çeşitleri çok fazladır. Ayrıca bu modellerin içerisinde yine pek çok farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Biraz teknik özellikleri bakımından inceleyelim. Genişlikleri 250 cm olan bu sistemler, 50, 75, 100, 120, 150, 200 cm gibi yüksekliklere sahiptir. Kalınlıkları 4 ile 5 mm arasında değişmektedir. Göz aralıkları ise 5-10, 5-15, 5-20 ölçüleri bulunmaktadır. Panel çit direkleri de çeşit bakımından zengindir. Direklerde kutu profil kullanılmaktadır. Bu kutu profilin ölçüleri 40×40, 50×50, 60×60 mm şeklindedir. Direklerin kalınlıkları 1.5mm ile 4 mm arasında değişmektedir. Çit firması olarak panel çit modelleri kaliteli bir imalat ve işçilik ile montajı yapılmaktadır.

Dekoratif Panel Çit

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra dekoratif panel çit modelleri görsel olarak da son derece şık bir görünüme sahiptir. Bu sayede görüntü kirliliğini de önlemektedir. Aynı zamanda kolay kirlenmez ve temizlik gerektirmez. Çit modelleri arasında en şık duran ve dekoratif çit sistemleri içerisinde yer almaktadır.

Aynı zamanda kullanım alanları açısından birçok farklı ve müstakil evler adına da kaliteli çit çeşitleri yapılmaktadır. Bunlar arasında villa bahçeleri ya da toplu konut adına apartman etrafına istenilen her şekilde dekoratif panel çitler yapılabilir. Kısa zamanda montajı yapılarak teslim edilir. Bununla ilgili olarak zeminin ne kadar düz olup olmadığı ya da çit‘in yapılacağı yerdeki yerleşim yerlerinin mesafesi gibi birçok farklı durum ilk olarak belirlenir. Hızlı yapı ile dekoratif panel tel çit sizi zaman bakımından yormaz.

Panel Çit Fiyatları

Diğer çit sistemleri arasında panel çit fiyatları hazırlık ve montaj zamanı bakımından düşük maliyetlidir. Fiyat konusunda genel olarak oldukça uygun olmasına rağmen elbette bir takım etkenler de söz konusudur. Uygun fiyatlarımız ile Bursa çit firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bunlar arasında çevrelenecek ve kurulacak olan alanın genişliği ve ayrıca ne kadar yüksek olması istendiği gibi etkenler panel çit fiyatları belirlemede en önemli unsurlar olarak ön plana çıkmaktadır. İsteğe göre birçok değişik renk seçeneğine sahip olunan bu kaliteli panel çit çeşitleri, renk sipariş ile fiyatı da etkilenmektedir. Montajı yapılacak olan alanın çit firması na uzaklığı da çit fiyatını artırmaktadır. Panel çit hakkında daha fazla bilgi almak için ‘Öz Sağlam Tel‘ çit firmamızdan bilgi alabilirsiniz.