Birbirinden farklı ve kaliteli kapı çeşitleri birçok değişik alanda kullanılmaktadır. Genel olarak her hangi bir yeri güvene almak amaçlı ve çeşitli sistemleri aracılığı ile açılıp kapanan demir kapılar arasında kayar kapı modelleri de bulunmaktadır. Birçok farklı desende ya da renkte ve modelde bu kapı çeşitleri en fazla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

İsteğe bağlı renk seçilerek boyanan bu kapılar, kullanıldığı uzun yıllar süresi içerisinde tekrar boyama isteğine gerek duyulmaz. Çit sistemlerinde de kullanılan bu sistem tel çit sistemlerinin vazgeçilmez bir unsurudur. Çit sistemlerindeki güvenlik unsurunun bir devamı niteliğindedir. Bu da bu kaliteli ürün açısından montajı yapıldığı yere göre büyük bir güvenlik imkânı vermektedir.

Bu konuda birçok farklı kayar kapı sistemi de bulunmaktadır. Bu tür kapılar genel olarak zemin ile hiçbir şekilde temasta bulunmamaktadır. Daha çok taban kısmında son derece kaliteli tekerlek sistemleri ile çalışan kapılardır. Bu kapı çeşitleri kayar kapı içerisinde bu konuda farklı açılım konusunda çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında tek yöne doğru açılan ve aynı şekilde yine tek yöne doğru da kapanan kaplarda bulunmaktadır. Bundan farklı olarak aynı zamanda çift yönlü kapı modelleri de bulunmaktadır. Bu tür kapılar ise genel olarak tam orta kısımda buluşan ve iki ayrı yönden gelen kapı modelleridir.

Her iki kapıda da zemininde tekerlek sistemi bulunmaktadır. Bunların bir kısmı elle kumanda edilmek sureti ile tasarlanan kapı sistemlerdir. Diğeri ise otomatik kapı sistemidir ve aynı anda zıt yönde hareket eden bir çalışma prensibi ile açılır ve kapanır. Bu konuda son derece kaliteli malzeme yapısı kullanılır. Uzun yıllar bu kapı sistemleri açılıp kapanırken zemine monte edilmiş olan ray sistemleri en ufak bir sorun çıkarmaz ya da kapıyı hiçbir şekilde zorlamaz. Her hangi bir paslanma yapmadan ve tekrar bir boyamaya da  ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu kaliteli kayar kapı modelleri aynı zamanda oldukça kaliteli malzeme yapıları ile de temizlenmeye de gerek duymaz.

Kayar Kapı Fiyatları

En çok kullanılan bu kayar kapı modellerifiyat konusunda da çok iyi diyebiliriz. Kullanılacak malzeme ve kapının boyutuna göre kayar kapı fiyatları değişmektedir. Fiyatının ucuz olması bir çok alanda kulanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle de apartman önündeki araçlar ya da kişisel motosikletlerin korunması açısından son derece önemli bir hale gelmiş durumda. Oldukça sağlam kilit sistemi ve güçlü demir yapısı ile açılması ya da geçilmesi son derece zor ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bursa çit firması olarak modellerinin üretimi ve montajı konusunda bize güvenebilirsiniz. Ücretsiz keşif imkanı ile kayar kapı fiyatlarını Bursa çit firmamızdan alabilirsiniz.

Kayar Kapı Sistemleri

İstenilen her türlü desende ya da yükseklikte tasarımı yapılan bu kaliteli kayar kapı sistemlerinin aynı zamanda birçok farklı kullanım alanları vardır. Özellikle de birçok fabrika giriş çıkış kapıları ön ve arka olmak üzere iki değişik alana monte edilerek yapılmaktadır. Bir diğer yandan bu konuda malzeme giriş yapılması için de fabrikanın farklı yerlerine monte edilebilir. Fabrika kapıları dayanıklı ve ve görsel anlamda iyi olmak durumundadır. Fabrika giriş kapısı ve çıkış kapılarının yanı sıra iç bölümlerindeki bazı yerlerde de kullanılmaktadır. Bunlardan başka özel müstakil villalarda ya da apartman giriş kapısı ve toplu konutlarda da çok sık kullanılmaktadır. Bunlardan en yenisi ve kullanışlısı uçan kapı sistemleri de fabrikalarda sık olarak kullanılmaktadır. Bu tür kayar kapı sistemleri özellikle de son yıllarda artan bir takım hırsızlık olayları için en büyük ihtiyaçlardan bir tanesidir. Ücretsiz keşif imkanı ile en uygun fiyatı en kaliteli kayar kapı modellerini Bursa çit firması olarak bizde bulabilirsiniz.